07 Tet 08:43 Makina , Lushnjë

Mercedes ML 320 BENZIN+GAZ

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 23:53 Makina , Lushnjë

shitet mercedes benz

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 20:06 Makina , Lushnjë

benz ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Nën 06:19 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz Regina 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 08:53 Makina , Lushnjë

Mercedes 320 -04

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 16:03 Makina , Lushnjë

shitet ml 320

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 21:03 Makina , Lushnjë

Mercedes E320 -03

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 12:40 Makina , Lushnjë

Mercedes E320

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 16:15 Makina , Lushnjë

benz

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 08:54 Makina , Lushnjë

Mercedes 320 dizel -04

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 19:31 Makina , Lushnjë

Juli

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 10:30 Makina , Lushnjë

Mercedes 320 benzin -80

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim