12 Krr 18:02 Makina , Lushnjë

Jaguar x type 2.5 benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 12:21 Makina , Lushnjë

Jaguar me GAS dhe dogan te paguar!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gsh 19:09 Makina , Lushnjë

Shitet Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim