XJ , 1
X-Type , 5
06 Sht 19:50 Makina , Lushnjë

okazion

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 13:13 Makina , Lushnjë

okaziaon

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Krr 18:02 Makina , Lushnjë

Jaguar x type 2.5 benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:08 Makina , Lushnjë

Jaguar XJ 3200 benzin timon angles

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 12:21 Makina , Lushnjë

Jaguar me GAS dhe dogan te paguar!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gsh 19:09 Makina , Lushnjë

Shitet Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim