S-Type , 2
XJ , 1
X-Type , 2
Dje 22:57 Makina , Lushnjë

SUPER JAGUAR S TYPE FULL GAZ

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 11:08 Makina , Lushnjë

Jaguar XJ 3200 benzin timon angles

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 15:22 Makina , Lushnjë

Jaguar S-Type

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 12:21 Makina , Lushnjë

Jaguar me GAS dhe dogan te paguar!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gsh 19:09 Makina , Lushnjë

Shitet Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim