124 , 59
500 , 2
Brava , 2
Bravo , 9
Doblo , 5
Ducato , 5
Marea , 2
Multipla , 3
Panda , 1
Punto , 39
Punto Evo , 1
Seicento , 1
Stilo , 9
Tipo , 1
Ulysse , 1
Dje 17:02 Makina , Lushnjë

fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:21 Makina , Lushnjë

Fiat Punto 1.2 benzin cmimi I diskutueshem -99

550 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:17 Makina , Lushnjë

Okazion Fiat Punto 1.1 benzin

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:20 Makina , Lushnjë

Okazion Fiat Multipla 1.6 16 valvola benzin gas

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 15:36 Makina , Lushnjë

Fiat Punto -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 17:58 Makina , Lushnjë

FIAT PUNTO 1.9 NAFT E TARGUAR OSE ME NDRRIM

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 17:58 Makina , Lushnjë

FIAT Punto CABRIO 1.2 BENZIN OSE ME NDRRIM

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 09:38 Makina , Lushnjë

Fiat Multipla 1.9 dizel -02 me letra sapo bera

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:16 Makina , Lushnjë

Fiat 500

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Dhj 13:16 Makina , Lushnjë

Fiat Punto 1.2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 19:25 Makina , Lushnjë

Kamioncine Iveko

1 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 23:23 Makina , Lushnjë

Shes per arsyje mos perdorimi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 22:27 Makina , Lushnjë

Fiat punto 1.2 GAZ BENZIN

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 14:37 Makina , Lushnjë

Fiat Punto ndrrim i mundshem me makin me 4 porta

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:44 Makina , Lushnjë

Fiat 500 1,2 benzine

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Nën 20:30 Makina , Lushnjë

Fiat Tipo benzin -92

360 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 19:27 Makina , Lushnjë

Fiat Marea -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 20:09 Makina , Lushnjë

FLM merrjap Fiat Ducato u shitë.

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 18:53 Makina , Lushnjë

Sh.Fiati Ducato Çmimi Diskutushem

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 07:25 Makina , Lushnjë

SH Fiati Ducato Çmimi I Diskutushem

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 20:10 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Ducato Çmimi i Diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 19:43 Makina , Lushnjë

Fiat Ducato dizel -96

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 13:27 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Ducati Çmimi i Diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 19:56 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Ducato Çmimi I diskutushem

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 19:13 Makina , Lushnjë

Sh Fiati Ducato Çmimi i Diskutudhem.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 20:37 Makina , Lushnjë

Sh Fiati Ducato Çmimi I Diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 12:14 Makina , Lushnjë

Fiati Ducato Çmimi I Diskutushem.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 19:26 Makina , Lushnjë

Sh..Fiati Ducato 6+1dhe me karocer arsyeja mos per

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 20:04 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati 6+1dhe me karoceri.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 16:38 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Dukato 6+1 Dhe Me Karoceri.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 08:52 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja e Shitjes Mos Përdorimi.

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 19:53 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Ducato Arsyeja Eshitjes Mos Përdorimi

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 21:50 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Dukato Arsyja Mos Përdorimi.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 13:30 Makina , Lushnjë

FIAT PUNTO 1.2 GAZ BENZIN 2001

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 13:22 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Ducato Arsyeje mos përdorimi.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 20:42 Makina , Lushnjë

Fiati Ducato.Arsyja Mos Përdorimi.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 20:14 Makina , Lushnjë

Autobus

15 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 12:13 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja mos perdorimi.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 22:59 Makina , Lushnjë

Fiat Ducato -96

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 15:02 Makina , Lushnjë

Esht shitur fjat punto

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 14:54 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja mos Pordorimi Super Fiat

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 18:59 Makina , Lushnjë

Fiati Arsyja mos Përdorimi Super Fiat

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 19:45 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsya mos Përdorimi,Super Fiat.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:56 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja mos përdorimi Super Fiat.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:15 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja është mos pordorimi.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 12:35 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati Arsyja mos perdorimi Super Fiat.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 13:59 Makina , Lushnjë

Okazion ! Fiat punto 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 11:47 Makina , Lushnjë

Shitet Fiati 6+1 dhe me karoceri Super Fiat.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 18:25 Makina , Lushnjë

SHITET FIATI 6+1 DHE ME KAROCERI SUPER FIAT.

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:05 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo -98

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim