Sot 18:18 Makina , Tiranë

VW Golf 6 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:18 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:18 Makina , Shkodër

Toyota Yaris 1.0i Perfekte

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:18 Makina , Tiranë

Mercedez benz C 200 (2004) Avangard sportEdition

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:18 Makina , Tiranë

Mercedes E320 EVO

12 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes benz c class 220 Avantgarde 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

Lancia Lybra 1.9

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 -05

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes benz c class 200 sport edition 2005

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Vlorë

Renault twingo 1.2

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:17 Makina , Pogradec

VW PHAETON 3.0TDI FULL 4X4

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Elbasan

BMW X5 Look NDERROHET

7 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:17 Makina , Berat

Range Rover Sport 2007 - Shitet ose nderrohet

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Tregtar makinash Makina , Fier

VW Bora sw 1.9 TDI -01

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Audi a3 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

Ford Focus TDDI -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:17 Makina , Berat

Golf 4 1.9T(DI)

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Tiranë

Shes mercedes-benz vito 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Vw Polo benxin letra te sapo paguara per 1 vit

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 Makina , Fier

Mercedes A170 -02

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Mercedez c220 cdi letra te paguara per 1 vit

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 Makina , Shkodër

VW Betle maggiolino 1972

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:17 Makina , Fier

Mercedes C 220 -02

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:16 Makina , Tiranë

Mercedes C200 -02

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 Tregtar makinash Makina , Tiranë

FORD GALAXY BENZIN+GAZ 4100 e

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:16 Makina , Shkodër

Citroen 2cv 1975

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:16 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C200 CDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:16 Makina , Berat

Mercedes benz E 220 CDI -02 Shitet Dhe Nderohet

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 Makina , Durrës

LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim