CBR600RR , 2
Majesty , 2
R6 , 1
TMAX , 1
TT 600 , 1
XT , 1
YZF r6 , 1
24 Shk 13:13 Sportiv , Lezhë

Yamaha timax

2 500 EUR

Viti: 2002
14 Shk 16:08 Skuter , Lezhë

Tmax

4 000 EUR

Viti: 2011
22 Nën 10:06 Sportiv , Lezhë

Yamaha MT

800 EUR

Viti: 2007
22 Sht 15:08 Sportiv , Lezhë

Yamaha r6

1 300 EUR

Viti: 2000
03 Sht 17:12 Sportiv , Lezhë

Yamaha 600cc

1 500 EUR

Viti: 2002
27 Gsh 11:19 Sportiv , Lezhë

Yamaha R6

1 200 EUR

Viti: 1999
08 Gsh 16:05 Sportiv , Lezhë

Yamaha crypton

1 000 000 LEK

Viti: 2008
08 Gsh 11:09 Sportiv , Lezhë

Yamaha crypton

1 000 000 LEK

Viti: 2008
26 Maj 12:27 Të tjera , Lezhë

Yamaha dhe Piaggio

100 000 LEK

Viti: 2003
09 Maj 13:06 Sportiv , Lezhë

Yamaha -07 660 kubik

1 500 000 LEK

Viti: 2007
Në fillim