13 Nën 09:58 Të tjera , Lezhë

Harley

50 000 LEK

Viti: 1986
25 Mar 12:33 Të tjera , Lezhë

Kymco

Viti: 2006
14 Nën 17:36 Të tjera , Lezhë

Okazionnnnn

2 500 EUR

Viti: 1989
07 Sht 07:38 Të tjera , Lezhë

Kawasaki

800 EUR

Viti: 2007
26 Qer 13:51 Të tjera , Lezhë

Moto gran priks

12 000 LEK

Viti: 2003
26 Maj 12:27 Të tjera , Lezhë

Yamaha dhe Piaggio

100 000 LEK

Viti: 2003
Në fillim