26 Gsh 12:51 Makina , Lezhë

Nissan Serena -97

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 19:29 Makina , Lezhë

shitet dhe mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim