GT-R , 1
King Cab , 3
Micra , 4
Navara , 1
Serena , 2
Vanette , 1
X-Trail , 1
Dje 18:47 Makina , Lezhë

Nissan Micra dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:08 Makina , Lezhë

Shitet ose Nderrohet Nissan X-Trail 2.2dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 14:48 Makina , Lezhë

Nissan king kab

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 20:31 Makina , Lezhë

Nissan Micra viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 16:07 Makina , Lezhë

Nissan Micra 1.4 benzin viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 11:41 Makina , Lezhë

shitet kamion nisan

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 19:39 Makina , Lezhë

Nissan Navara dizel -06

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 09:51 Makina , Lezhë

Nissan King kab

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gsh 12:51 Makina , Lezhë

Nissan Serena -97

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Krr 19:57 Makina , Lezhë

Makin pune

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Krr 21:51 Makina , Lezhë

Nissan Micra 1.5 nafte 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 11:54 Makina , Lezhë

U SHIT FLM MERR JEP Nissan King Cab -95

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 19:29 Makina , Lezhë

shitet dhe mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim