16 Mar 18:33 Makina , Kukës

Mire dhe Lire-OPEL INSIGNIA 2.0 NAFTE-AUTOMATIK

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 19:04 Makina , Kukës

LIRE DHE MIRE opel insignia 2.0 nafte-nga zvicra

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
{{#each data}} {{/each}}
Në fillim