16 Qer 16:30 Makina , Kukës

skoda 1.9 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 02:50 Makina , Kukës

Skoda 1.9TDI targa ch

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 06:59 Makina , Kukës

Shitet dhe per pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 12:07 Makina , Kukës

Škoda Octavia 1.6 benzin -99

1 355 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim