Fabia , 5
Octavia , 5
Pick-up , 1
Superb , 1
Dje 19:25 Makina , Kukës

SKODA SUPERB 2.0 tdi 6shpejsi lekur full extra

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 16:58 Makina , Kukës

Skoda Octavia 1.9 SDI KLIM

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 11:47 Makina , Kukës

Skoda Octavia 1.9TDI Automatik DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Krr 14:53 Makina , Kukës

Škoda Fabio 1.9 TDI 04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:31 Makina , Kukës

Skoda fabio 1.9 TDI. Viber

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 07:56 Makina , Kukës

skoda fabia

2 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 02:50 Makina , Kukës

Skoda 1.9TDI targa ch

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 13:06 Makina , Kukës

Shite pikap shkod

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 11:57 Makina , Kukës

Skoda Fabia -02

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 16:16 Makina , Kukës

Skoda Fabia benzin -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 06:59 Makina , Kukës

Shitet dhe per pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 12:07 Makina , Kukës

Škoda Octavia 1.6 benzin -99

1 355 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim