02 Dhj 09:24
Linku:
Makina , Gjirokastër

OKAZION Mercedes C250

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 20:45
Linku:
Makina , Pogradec

Fiat Doblo dizel

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 11:11 Makina , Tiranë

Mercedez C 220 -05

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Mercedes C350 4matic LOOK AMG OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Jeep 3.0. Diesell. FUll i BLINDUAR B7

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

Mercedes benc c220 cdi viti 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

BMW 320d

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

Ford Ka -97

13 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Mercedes E200 ispoardhur dhe targuar

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 Makina , Tiranë

Mercedez benz C Avangard sportEdition

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 Apartamente , Tiranë

Super okazion.. apartament 120m2 ne Tirane

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:10 Makina , Durrës

e klas 220 1999 1750 euro

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:10 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 2.7crd motorr -02

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Makina , Fier

Mercedes ML320 4 Matic -06

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

Mercedes A190 1.9 nafte

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 Makina , Tiranë

Okazion: Ford C-Max -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:09 Makina , Durrës

Audi A4 1.9 nafte -97

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:09 Makina , Durrës

Renault Clio -00 185000 lek

185 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:09 Makina , Durrës

Mercedes ML 270 -03

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:08 Makina , Fier

OKAZION..AUDI A4 2.0 TDI

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Makina me qera 0694403706

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:08 Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Elbasan

Jaguar X-Type 2.1 V6 Benzin Gaz

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08 Makina , Berat

Mercedes benz 320cdi full

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

S class 320 Presidencial .. Full full ...

6 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Makina me qera

23 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:08 Tregtar makinash Makina , Elbasan

Bmw740 d M paket super full

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Berat

Mercedes a 170 cdi - vp 2000 shitet ose nderohet

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:08 Makina , Fier

OKAZION..MERCEDES C 200 KOMPRESSOR GAZ..

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:08 Makina , Mallakastër

Nissan Almera 1.4 benzin -96 CMIMI DISKUTUSHEM

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:08 Makina , Pogradec

BMW 325i

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

VW Touran -05 fulloptions shitet dhe kembehet

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

VW Polo 1.2 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim