Dje 14:27 Makina , Kucovë

Seat Alta ndrohet me motor ose makin tjeter

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:21 Makina , Kucovë

Full

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:13 Makina , Kucovë

Altea

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:04 Makina , Kucovë

Familjare dhe ekonomike

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
{{#each data}} {{/each}}
Në fillim