Altea , 4
Ibiza , 1
Leon , 2
Dje 22:53 Makina , Kucovë

Seat Alta ndrohet me motor ose makin tjeter

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 19:39 Makina , Kucovë

seat

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:21 Makina , Kucovë

Full

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:13 Makina , Kucovë

Altea

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:04 Makina , Kucovë

Familjare dhe ekonomike

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 10:17 Makina , Kucovë

shes seat ibiza

600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:30 Makina , Kucovë

Seat Leon dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
{{#each data}} {{/each}}
Në fillim