17 Pri 20:59 Apartamente , Krujë

Apartament ne Kruje

Numri i dhomave: 2,5
15 Mar 16:21 Shtëpi , Krujë

Shitet apartament ne fushe kruje 85m 2+1 kati 7

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Jan 21:31 Shtëpi , Krujë

Shtepi ne Fush kruje

2 700 000 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Jan 21:08 Shtëpi , Krujë

Shitet shtepi edhe tok

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Jan 11:48 Apartamente , Krujë

Apartament ne Kruje

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Jan 14:22 Apartamente , Krujë

Shitet Apartament , FUSHE KRUJE

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Jan 20:58 Shtëpi , Krujë

Vile, me oborr sip 1000 m2 buze rruges

95 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Dhj 22:06 Shtëpi , Krujë

Shtepi dhe Toke ne Kruje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
09 Dhj 13:44 Shtëpi , Krujë

Shitet 1+1 ne Kruje

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
27 Nën 18:44 Shtëpi , Krujë

Shitet vile 2 kateshe.

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Nën 18:46 Shtëpi , Krujë

Shtepi prej 160m2 ne Kruje

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
18 Nën 19:40 Tokë/Fusha dhe farma , Krujë

shitet

3 000 000 LEK

06 Nën 18:48 Apartamente , Krujë

Apartament 3+1 ne Kruje

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Tet 18:12 Shtëpi , Krujë

SHTEPI PRIVATE OKAZION!!

80 000 000 LEK

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
14 Tet 12:34 Shtëpi , Krujë

Okazion ahtepi 1+1 me Lac

16 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
03 Sht 09:55 Shtëpi , Krujë

Shtepi + truall ne Kruje

10 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
24 Krr 01:18 Shtëpi , Krujë

Shtepi 3 kate e mobiluar. Okazion

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Në fillim