20 Jan 15:01 Shtëpi , Korçë

Shtepi dhe toke

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
19 Jan 13:30 Shtëpi , Korçë

Shtepi private ne Korce

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
19 Jan 10:57 Shtëpi , Korçë

Shtepi private ne BKT KORCE

Numri i dhomave: 6
16 Jan 20:39 Apartamente , Korçë

Leshohet Apartament Garzoniere me qira

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
16 Jan 20:27 Apartamente , Korçë

Apartament prej 90m2. ne Korce

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Jan 20:12 Apartamente , Korçë

Leshohet me qira Ditore Javore dhom hotel ne Korce

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
15 Jan 19:51 Shtëpi , Korçë

Shtepi me qera ne Korce

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
12 Jan 18:35 Shtëpi , Korçë

shitet shtepia

1 600 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
09 Jan 15:22 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi private

160 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
05 Jan 20:35 Shtëpi , Korçë

Shtepi private ne cmim te ulet..

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Dhj 00:38 Apartamente , Korçë

Apartament 1+1 60m2 Korce

9 400 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
20 Dhj 21:20 Apartamente , Korçë

Leshohet me qira ose shitet apartameni

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Dhj 13:52 Shtëpi , Korçë

Shtepia + Toke ne Korce

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 17:37 Shtëpi , Korçë

shitet shtepi

Numri i dhomave: 5
11 Dhj 13:56 Shtëpi , Korçë

Shtepi

2 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 16:46 Shtëpi , Korçë

Shitet shpia

Numri i dhomave: 3,5
05 Dhj 18:54 Shtëpi , Korçë

shitet shpia

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
04 Dhj 15:49 Shtëpi , Korçë

Okzion Shitet per arsye emigrimi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Dhj 22:33 Shtëpi , Korçë

Vile 3 Kateshe

65 000 LEK

Numri i dhomave: 6
02 Dhj 17:14 Shtëpi , Korçë

Shtepi 3 kateshe ne Korce

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
28 Nën 18:49 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi 2 kate ne Korce

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
28 Nën 18:41 Shtëpi , Korçë

Vile 2+1 kate ne Korcë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
27 Nën 16:39 Shtëpi , Korçë

Vile 3 kate dhe dyqan, Korce

600 EUR

Numri i dhomave: 8
Në fillim