323 , 3
6 , 9
CX-7 , 1
MPV , 5
MX-5 , 1
Mazda3 , 1
Sot 18:19 Makina , Korçë

Mazda CX7

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 14:19 Makina , Korçë

Mazda 6 Nderohet benzin osé gaz dhe shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 22:07 Makina , Korçë

Mundesi nderrimi gaz dhe shitet Mazda 6 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 17:58 Makina , Korçë

Shitet Mazda MPV Viti 2000

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 19:41 Makina , Korçë

mundesi nderrimi shume e mire

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 17:02 Makina , Korçë

mundesi nderrimi dhe shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 21:37 Makina , Korçë

MAZDA 6

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:49 Makina , Korçë

SHITET MAKINA

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 21:36 Makina , Korçë

Mazda mx-5 benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 15:04 Makina , Korçë

Mazda 3 1.6 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 12:07 Makina , Korçë

Mazda sport 323F

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 14:05 Makina , Korçë

Mazda -97

600 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 18:34 Makina , Korçë

Mazda 323F

150 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 10:11 Makina , Korçë

FLM MERJEP U SHIT Mazda 323

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 08:43 Makina , Korçë

u shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gsh 16:25 Makina , Korçë

OKAZIONNN

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Krr 17:08 Makina , Korçë

Mazda MPV dizel -03

3 700 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 18:07 Makina , Korçë

Shitet Mazda

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 22:05 Makina , Korçë

mazda 6 viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 21:31 Makina , Korçë

shes makinen mazda 6

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 17:27 Makina , Korçë

Mazda

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim