22 Nën 22:07 Makina , Korçë

Mundesi nderrimi gaz dhe shitet Mazda 6 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 19:41 Makina , Korçë

mundesi nderrimi shume e mire

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 17:02 Makina , Korçë

mundesi nderrimi dhe shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 21:37 Makina , Korçë

MAZDA 6

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:05 Makina , Korçë

mazda 6 viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 21:31 Makina , Korçë

shes makinen mazda 6

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim