Sot 10:32 Makina , Korçë

shitet viti 2004 Hyndai Acent 1. 5 nafte okazion

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:16 Makina , Korçë

Hyundai Accent benzin viti 99 shit dhe per pjes

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:55 Makina , Korçë

honday

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:44 Makina , Korçë

Hyundai Accent benzin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 13:36 Makina , Korçë

Hyundai Accent benzin

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 20:55 Makina , Korçë

Hyundai Accent benzin+gaz

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 23:00 Makina , Korçë

hondaj

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 20:26 Makina , Korçë

Hyundai Accent benzin -98

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
{{#each data}} {{/each}}
Në fillim