M3 , 2
M5 , 2
X5 M , 10
04 Jan 13:39 Makina , Korçë

Okazion x5 dhe mundesi nderrimi

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:58 Makina , Korçë

SHITET BMW X5 M

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 18:06 Makina , Korçë

BMW X5 DIZEL

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 09:30 Makina , Korçë

BMW X5 Full

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 10:52 Makina , Korçë

BMW X5 dizel

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:00 Makina , Korçë

BMW M3 /36 i/

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:34 Makina , Korçë

Shitet Bmw x5

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:47 Makina , Korçë

BMW X5 M Sport

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 12:25 Makina , Korçë

Shitet Nderrohet x5 full

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 18:19 Makina , Korçë

Shitet bmw x5

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 19:32 Makina , Korçë

Shitet Bmw X5

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:10 Makina , Korçë

BMW X5 M-SPORT -03

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 18:01 Makina , Korçë

BMW X5 M SPORT -03

8 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 12:17 Makina , Korçë

BMW 320D

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim