13 Dhj 08:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Korçë

Mercedes -89

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Korçë

Fugon ford

1 400 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim