1017 , 3
1117 , 1
12 17 , 1
13-24 , 1
16 25 , 1
16 26 , 2
1600 , 1
1622 , 1
17-22 , 2
17x19 , 1
1824 , 1
1922 , 8
2031 , 1
26 28 , 1
2635 , 2
307 , 2
308 , 3
3335 , 2
408 , 1
410 , 7
416 , 4
508 , 2
608 , 1
609 , 2
709 , 1
811 , 1
814 , 11
815 , 1
817 , 2
914 , 1
Actros , 1
Atego , 9
Sprinter , 23
Vario , 6
23 Mar 20:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Korçë

Kamion Mercedes

550 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim