T350 , 1
Transit , 14
Transit , 2
08 Dhj 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Korçë

Fugon ford

1 400 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim