Dje 12:16 Makina , Tiranë

Chervolet Aveo 2008 1.4 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 11:21 Makina , Tiranë

Chevrolet Aveo automatike

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Dhj 19:23 Makina , Tiranë

Chevrolet Aveo benzin gaz-11

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Nën 16:16 Makina , Tiranë

Chervolet Aveo -10

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 09:33 Makina , Tiranë

Shitet Chevrolet Aveo 1.2 2010

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 17:41 Makina , Tiranë

Chervolet aveo

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 16:58 Makina , Tiranë

Chevrolet AVEO 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Tet 15:16 Makina , Tiranë

Chervolet 1.0 benzin -11

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Tet 22:22 Makina , Durrës

chevrolet aveo 1.2 benzin , Komode dhe Ekonomike

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 09:10 Makina , Elbasan

Chervolet Aveo ne gjendje te shkelqyer -05

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 10:54 Makina , Durrës

Chevrolet Aveo 1.2 benzin -06

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim