Sot 08:35 Makina , Kavajë

Smart -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:35 Makina , Kavajë

Smart ForFour -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:20 Tregtar makinash Makina , Kavajë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gsh 19:22 Makina , Kavajë

Smart ForTwo 700 Kondicioner

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Gsh 20:10 Makina , Kavajë

Smart forfor

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Krr 09:45 Makina , Kavajë

Smart ForFour 1.5 CDI

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 19:57 Makina , Kavajë

U SHIT

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 15:51 Makina , Kavajë

Smart 599 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Nën 00:03 Makina , Kavajë

Shiten copa shezllonesh dhe tvolina cadrash

100 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:08 Makina , Kavajë

Okazion

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Jan 21:57 Makina , Kavajë

Smart ForFour -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim