1113 , 1
1117 , 6
12 17 , 1
122 , 1
13-17 , 1
1420 , 1
16 19 , 1
1717 , 2
17-22 , 1
410 , 1
809 , 1
814 , 2
817 , 1
914 , 2
Actros , 2
Atego , 1
Sprinter , 7
Vito , 3
20 Maj 08:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Kavajë

Kamjon

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim