1113 , 1
1117 , 6
12 17 , 1
13-24 , 1
1420 , 1
16 19 , 1
1717 , 1
410 , 1
809 , 1
814 , 1
Actros , 1
Atego , 1
Sprinter , 4
Vito , 2
20 Maj 08:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Kavajë

Kamjon

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim