Ford , 4
Iveco , 12
MAN , 8
Opel , 1
Scania , 1
Skoda , 1
Ford , 1
28 Tet 14:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Kavajë

Fiat iveco

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim