Ford , 4
Iveco , 9
MAN , 5
Opel , 1
Scania , 1
Ford , 1
20 Maj 08:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Kavajë

Kamjon

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
{{#each data}} {{/each}}
Në fillim