Sot 16:57 Makina , Fier

BMW M6 2013 Cabriolet FULL mund. nderrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:57 Makina , Durrës

LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:57 Tregtar makinash Makina , Tiranë

BMW X6 dizel

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:57 Makina , Elbasan

Renault Laguna dhe Fiat Stilo dizel

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:57 Makina , Berat

Mercedes A clas 180 super gjendje i 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

FORD GALAXY 1.9 TDI AUTOMAT

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina , Pogradec

OPEL ASTRA 1.4 Benzine

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:57 Makina , Tiranë

Shitet toyota yago makin qyteti

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:57 Makina , Vlorë

ford focus 1.8 tdi motor i thjesht

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:57 Makina , Durrës

okazion audi a3 benzin/gaz

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:57 Makina , Durrës

ekonomik

2 001 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:57 Makina , Lezhë

Opel Corsa 1.7 di

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Makina , Elbasan

okazion volzvagen -lupo

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim