Sot 23:21 Makina , Korçë

MERCEDES E280 CDI 4MATIC -05

8 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 cdi Eleganc viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

Ford Focus benzine kambio manuale

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:16 Makina , Fier

Ford Fusion dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:16 Makina , Gramsh

Mercedes Benz C220 DIESEL

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:14 Makina , Tiranë

Kerkoj Mercedes Benz 240

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:14 Makina , Tiranë

Ford Focus 2007 benzine-gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:14 Makina , Durrës

Renault Clio -00 185000 lek

185 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:13 Makina , Tiranë

Okazion Toyota Yaris me 117 mij kilometra

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:12 Makina , Tiranë

BENZ 200 CDI AUTOMAT VITI 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:12 Makina , Tiranë

Okazion automatike

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:11 Makina , Tiranë

Okazion

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:10 Makina , Tiranë

vetemsmart instagram dhe facebook

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:10 Makina , Durrës

Ford Ka -97

13 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:10 Makina , Durrës

BMWe 36 sport

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:09 Makina , Durrës

Audi A4 1.9 nafte -97

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim