Crossblade , 15
ForFour , 114
ForTwo , 743
Roadster , 14
09 Dhj 17:16
Linku:
Makina , Durrës

Smart ForTwo benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 09:29 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Smart 04 i sapoardhur me dogane!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:28 Makina , Tiranë

Okazion smart nafte automat viti 03 kabrio

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Makina , Fier

SUPER OKAZION !!!!SMART600CC,NGA GJERMANIA & NDRIM

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Super Okazion smart 60.000kilometra viti 08

4 310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Okazion smart 600cc super

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Okazion smart nafte viti 03kemi dhe smarte te tjer

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Okazion Smart 600cc. Kabrio automatik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:14 Makina , Durrës

Shhitet & nderrohet Smart ForTwo 600 benxin

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

OKAZION SMART FOR TWO 2011

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

Okazion smart for two 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:06 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo kabrio -02

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Smart For-Two

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Smart ForTwo kabriolet benzine 600 Cc -02

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Smart Kabrio 2002 Kondicioner

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Smart ForTwo -02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Kabriolet -02 Benzine 600 Cc

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:58 Makina , Korçë

Smart BRABUS benzin

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 Makina , Tiranë

vetemsmart instagram dhe facebook

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:31 Makina , Lezhë

Smart Fortwo BRABUS

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:06 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:55 Makina , Durrës

shitet smart. 600 benzine. viti. 2002

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:38 Makina , Fier

Smart ForTwo Panorma 700 pasion

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:58 Makina , Krujë

Okazion smart Viti 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:45 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

Smart Fortwo 0.7 Benzine

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:51 Makina , Elbasan

Shitet Nderrohet Smart ForTwo Nafte Panoramik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:38 Makina , Durrës

URGJENT------SMART------2000 EURO.

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:35 Makina , Tiranë

Smart For-Two me naftë full optional-01.Dog e pagu

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

9 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:07 Makina , Durrës

Smart ForTwo benzin -05

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:51 Makina , Tiranë

Smart fortwo passion

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:35 Makina , Shkodër

Smart ForTwo 1 mijeshe benzin

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:34 Makina , Tiranë

Smart roadster benzin

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel -00

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:54 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin Okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:52 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Auto City Smart Fortwo Cabrio

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:52 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Auto City - Smart Fortwo 2010,Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart center ForTwo ecco

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart center - for two

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart Center luk automat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart Center - for tow benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart Center 700 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:21 Makina , Tiranë

Smart center ForTwo

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim