Sot 08:04 Apartamente , Tiranë

Elbasan apartament 2+1+BLK 100 m²

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 07:55 Shtëpi , Lezhë

Shitet ose Konvertohet vile ne Lezhe

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 07:04 Apartamente , Durrës

Shiten 2 apartamente 2+1 ne plash

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 06:43 Shtëpi , Kukës

Shtepi ne Kukes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:19 Shtëpi , Sarandë

Shtepi per Plazh ne Borsh, Sarande

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Sot 00:07 Apartamente , Tiranë

Apartament nderrohet dhe me makine

46 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:40 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi per arsye emigrimi

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:55 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SAUK I RI SHTEPI SHKEMBEHET

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 21:57 Apartamente , Elbasan

Apartament 2+1 (4.000.000 lek)

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 21:54 Shtëpi , Durrës

Shtepi private 3 kate ne Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:45 Apartamente , Lezhë

Apartament ne cender te lezhes

72 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:31 Shtëpi , Delvinë

Okazion

160 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 21:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira 1+1,e mobiluar ose bosh

190 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim