Sot 08:54 Makina , Elbasan

Vario 612 Termus Frigorifer

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
22 Pri 21:09 Makina , Dibër

Mercedes Vario dizel

900 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 13:30 Makina , Fier

vario 814

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:25 Makina , Tiranë

Sprinter

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 09:46 Makina , Tiranë

mercedes kamion

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:00 Makina , Kukës

Mercedes benz vario 814d

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 16:20 Makina , Tiranë

Autobus Mercedez-benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 10:38 Makina , Korçë

Autobus minibus vario 815

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Shk 22:01 Makina , Tiranë

Autobuz vario

21 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 23:27 Makina , Fier

Mercedes benc vito

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:03 Makina , Shkodër

Vario cdi 2001

12 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 20:50 Makina , Tiranë

Autobuz varjo

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 22:19 Makina , Tiranë

Mercedes Sprinter

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Krr 19:47 Makina , Berat

Berat, shes makine/furgon Mercedes-Benz 714D Viti

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 17:15 Makina , Tiranë

Mercede-Benz Vario ( Kamion)

8 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 16:31 Makina , Korçë

Autobus mercedes benz

30 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Maj 22:54 Makina , Korçë

SHITET

30 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Maj 15:54 Makina , Tiranë

Mercedes benz ose nderrim me land rover

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 12:02 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 03:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Pri 09:19 Makina , Tiranë

Mercedes vario

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Pri 09:15 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Pri 20:43 Makina , Fier

Mercedes Benz Vario 613

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 11:23 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario shitet ose nderrohet me golf 5

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 21:22 Makina , Tiranë

Okazjon mundesi nderrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 11:12 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario ose nderrohet me golf 5 bmw

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Mar 22:39 Makina , Tiranë

Okazion Furgon mallrash super gjendje

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:47 Makina , Tiranë

Mercedes benz vario

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Mar 21:39 Makina , Tiranë

Furgon vario 814 7.5 ton

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:37 Makina , Tiranë

Okazjonn ose ndrrohet me bmw mercedes benz golf 5

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Mar 20:36 Makina , Tiranë

Okazjon ose nderrohet me naj golf 5 ose land rover

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Mar 12:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz vario shite ose nderrohet

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Mar 09:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz vario shite ose nderrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Mar 09:36 Makina , Tiranë

Shite dhe ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Mar 16:39 Makina , Tiranë

Okazjon shite dhe ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Dhj 15:11 Makina , Elbasan

Minibus bus

21 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim