13 Jan 15:20 Makina , Shkodër

Buick Park Avenue

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 15:19 Makina , Shkodër

Shes dhe nderroi

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 13:42 Makina , Shkodër

per nderrim

4 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim