18 Sht 14:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes benz vito frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Vlorë

4×4 Mercedes VITO 115 cdi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 16:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Berat

Mercedes Vito

6 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim