Dje 08:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

MERCEDES 211 MALLRASH

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Mercedes Sprinter 309 2.2 CDI

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim