112H , 1
135-17 , 3
170 , 6
35-10 , 14
35-8 , 5
410 44 , 5
480 , 3
79-14 , 4
80-90 , 2
80e18 , 3
Cursor , 9
Daily , 82
Euro tech , 16
Magirus , 10
Stralis , 9
21 Jan 09:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

IVECO -89

850 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim