T350 , 6
Transit org , 193
Transit , 2
28 Tet 14:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Kavajë

Fiat iveco

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim