T350 , 4
Transit , 96
Transit , 14
08 Dhj 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Korçë

Fugon ford

1 400 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Dhj 15:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Lushnjë

FORD TRANSIT

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim