AWD , 5
DAF Trucks , 36
Ford , 180
Iveco , 338
MAN , 240
Mercedes-Benz , 1452
Opel , 13
Scania , 105
Skoda , 5
Volvo Trucks , 101
Fiat , 1
Ford , 16
Renault , 1

Sot 13:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Tiranë

Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim