Sot 10:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Fier

Dumdum 3 rrotsh

1 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Dibër

VW Crafter dizel

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim