Sot 15:37 Makina udhëtimi , Shkodër

Renault Trafic dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Durrës

Mercedes benz vito frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim