15 Qer 08:29 Apartamente , Gjirokastër

JEPET ME QERA OSE SHITET

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Qer 20:51 Apartamente , Gjirokastër

apartament me qera 2+1+shtese (140m2)

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
07 Qer 22:22 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi me qera

1 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 23:25 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet

Numri i dhomave: 3
18 Mar 15:08 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion ambient bisnesi ose shtepi

600 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
18 Mar 15:08 Apartamente , Gjirokastër

Shitet apartament

Numri i dhomave: 3
17 Jan 11:09 Shtëpi , Gjirokastër

Objekt ne ndertim ne Gjirokaster

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Dhj 13:02 Apartamente , Gjirokastër

Godine Sherbimi dhe Banimi

49 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
28 Tet 14:39 Shtëpi , Gjirokastër

shitet shpi 140 m e mobiluar

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
13 Tet 12:38 Apartamente , Gjirokastër

OKAZION

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Tet 10:29 Apartamente , Gjirokastër

Shitet ne Gjirokaster shtepi 2+1

42 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Tet 11:45 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

48 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
07 Sht 14:31 Apartamente , Gjirokastër

OKAZION

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Sht 14:31 Apartamente , Gjirokastër

OKAZION

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Sht 14:19 Apartamente , Gjirokastër

OKAZION

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Sht 14:52 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepia prej 75m2 ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Gsh 20:12 Apartamente , Gjirokastër

Apartament ne Gjirokaster

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
07 Krr 21:28 Apartamente , Gjirokastër

25

25 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Qer 21:50 Apartamente , Gjirokastër

shitet ose jepet ne qera dyqani

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Qer 22:51 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Maj 13:35 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne Gjirokaster

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 22:53 Apartamente , Gjirokastër

SHITET SHTEPI

13 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Pri 17:33 Apartamente , Gjirokastër

shitet shtepia ne lagjen granice Gjirokaster

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Mar 13:32 Shtëpi , Gjirokastër

shitet shtepi ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Mar 22:16 Apartamente , Gjirokastër

Apartament 1+1+A+BLK Ka ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Mar 09:39 Apartamente , Gjirokastër

Gjirokaster apartament 1+1+A+BLK Ka

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Mar 22:03 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi 1+1 ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
03 Mar 23:06 Apartamente , Gjirokastër

Apartament 400 euro 3+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Mar 20:48 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi dhe Toka

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në fillim