16 Nën 16:22 Makina , Gjirokastër

Fiat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 03:03 Makina , Gjirokastër

shitet dhe nderohet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim