Coupe , 1
Doblo , 1
Punto , 8
Punto Evo , 1
Ulysse , 2
16 Nën 16:22 Makina , Gjirokastër

Fiat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 20:51 Makina , Gjirokastër

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gsh 18:48 Makina , Gjirokastër

Fiat punto sporting 1360 cc e 2004

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Krr 13:42 Makina , Gjirokastër

Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Krr 15:01 Makina , Gjirokastër

Okazion Fiat Punto -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 23:23 Makina , Gjirokastër

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:10 Makina , Gjirokastër

Pershkrim extra

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 19:03 Makina , Gjirokastër

Fiat Punto 1.2 benzin -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 23:06 Makina , Gjirokastër

Fiat Coupe 20V Turbo Pininfarina LE

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 14:27 Makina , Gjirokastër

joni

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 17:59 Makina , Gjirokastër

Fiat Punto Evo benzin -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Dhj 03:03 Makina , Gjirokastër

shitet dhe nderohet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 13:13 Makina , Gjirokastër

Shes fiat punto

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim