1113 , 2
1117 , 1
12 17 , 1
13-24 , 1
1622 , 1
207 , 1
709 , 1
814 , 7
Sprinter , 7
Vario , 1
Vito , 1
29 Gsh 13:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Gjirokastër

Mercedes Benz 220 dizel -02

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim