1113 , 2
12 17 , 1
207 , 1
814 , 4
Sprinter , 5
Vito , 1
07 Nën 10:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Gjirokastër

Mercedes Sprinter 515

38 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
{{#each data}}

{{title}}

{{price}}

{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
{{#each data}}
{{img_title}}
{{title}}
{{price}}
{{#each imps}} Advertisement {{/each}}
{{/each}}
Në fillim