Ford , 1
Iveco , 3
MAN , 3
Opel , 1
Scania , 2
29 Gsh 13:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Gjirokastër

Mercedes Benz 220 dizel -02

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim