Sot 12:20 Tregtar makinash Makina , Fier

Ford Mondeo 2.0i 16V cat SW

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:19 Tregtar makinash Makina , Fier

Ford Focus 1.8 Tddi SW

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Tregtar makinash Makina , Fier

Citroen Berlingo 2.0 HDi 5p.

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Makina , Fier

Shitet daewoo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:07 Makina , Fier

SUPER OKAZION !!!!SMART600CC,NGA GJERMANIA & NDRIM

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:07 Makina , Fier

SUPER OKAZION AUDI S6 MUNDESI NDRIMI FULL

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:03 Makina , Fier

Mercedes 220 cdi me dogan Nga gjerman

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Makina , Fier

Mercedes E220 cdi dhe ndrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:01 Makina , Fier

Hyundai 2.9 V 2006. 4×4.

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:57 Makina , Fier

Mercedes C Class C 200 EVO Naftë

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:55 Makina , Fier

SEDILE LEKUR AUDI A 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:53 Makina , Fier

SEDILE PASSATI RECARO LEKURE 2008

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:53 Makina , Fier

Ford Focus 1.8 Nafte -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Makina , Fier

BENZ E 220 ELEGANCE VITI 03

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:52 Apartamente , Fier

Apartamenti 2+1 me certifikat

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim