Dje 19:55 Shitorja Makina , Fier

OPEL AGILA VITI 2004. MOTORI 1.3 NAFTE

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Dhj 23:46 Makina , Fier

Opel Agila 1.2 Benzine. Viti 2003

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 12:56 Makina , Fier

OPEL AGILA 1.2 BENZIN 2004

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 12:55 Makina , Fier

OPEL AGILA 1.0 VITI 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Krr 17:05 Makina , Fier

OPEL AGILA

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 17:24 Makina , Fier

OPEL AGILA 1.2

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 09:30 Makina , Fier

U shit,,flm merjep,,Opel Agila 1.3 DTi

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gsh 10:28 Makina , Fier

Opel Agila 1.0

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gsh 14:03 Makina , Fier

Opel Agila 1.2 benzine

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 08:53 Makina , Fier

U shit flm merjep,Opel Agila 1.2i -01

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 09:58 Makina , Fier

U shit flm merjep,Opel Agila 1.0 -03

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Shk 20:56 Makina , Fier

Opel Agila 1000cc benzin -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 16:10 Makina , Fier

Makina ne shitje dhe me qera

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 20:48 Makina , Fier

makina ne shitje edhe me qera

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 12:11 Makina , Fier

U SHIT FLM MERRJEP.AL Opel Agila 1.2 Clima -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 15:42 Makina , Fier

Opel Agila 1.0 benzin -04

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim